13. kolo muži FKM Spartak Tlmače - FC Komjatice 2 : 0 (0:0)

Góly: 61. Havran, 84. Mužík
Rozhodoval: Sliepka, ŽK: Havran, 250 divákov.

FKM Spartak Tlmače: Kotora - Slušný, L. Švolík, Líška, Lenard, Jenes, Horniak (87. Hamar), Mužík (85. Jašek), Havran, Titurus, Kissimonyi (61. Maroš Mlynárik)
FC Komjatice: Hajnala - I. Kalužák, Orosi, Konderík, Schwarcz (46. J. Kalužák), Pajtinka, Letko, Mi. Marenčák, Ma. Marenčák, Melichárek, Krehák

Zápas bol prehliadkov zahodených šancí. Zatlačili sme hostí, ktorí prišli len brániť, pred ich bránu, no nevedeli sme sa presadiť gólovo. Prvú šancu mal Jenes, no nepremenil, Horniak prestrelil, po rohu sa nepresadil ani Titurus, v dorážke neuspel ani Jenes. Po výbornej prihrávke Mužíka sa ocitol sám pred brankárom hostí Jenes, no obstrelil aj bránu. Hostia boli pri našej bráne len pri dvoch rohoch, no strelu na bránu nevyslali.

Jedinú sa im podarilo vystreliť päť minút po začiatku druhého polčasu, no Kotora nemal problém. Začalo sa opäť dobíjanie brány hostí, Havran sám z hranice 16ky ešte nedal, no podarilo sa to v 61. minúte, keď po Líškovom centri do pokutového územia Jenes hlavou priťukol Havranovi, ktorý obišiel aj brankára a tiesnený obrancom otvoril skóre - 1:0. Nepochopiteľne sme sa potom stiahli, dali sme priestor súperovi, no ten nevyťažil nič. Šance mali znova Tlmačania, Lenard netrafil bránu, podobne sa darilo aj Horniakovi. Poistka prišla v 84. minúte, keď Havran dal "jasličky" obrancovi, vonkajškom nacentroval a Mužíkovi stačilo nastaviť hlavu - 2:0.