12. kolo muži FK Chotín - FKM Spartak Tlmače 2 : 2 (1:2)

Góly: 22. Andruško, 47. Lucza - 20. Jenes, 37. Titurus
Rozhodoval: Strečko, ŽK: Maríkovec, Andruško - Kollár, Lenard, S. Horniak, ČK: 80. Andruško - 90. Kollár, 200 divákov.

FK Chotín: Nagy - Šátek, A. Csintalan, Ágg, R. Halász (80. M.Szabó, 88. Hencz), G. Marikovec st., Andruško, Lucza, Š. Csintalan, Lajos, Ta. Csintalan (61. Kubovič)
FKM Spartak Tlmače: Kotora - Slušný, Kollár, M. Havran, Lenard (81. Maroš Mlynárik), Jenes, S. Horniak, L. Švolík (82. Hamar), Havran, Titurus, Kissimonyi (58. Mužík)

Naši začali náporom a už v 20. minúte strelil Eťo Jenes hlavou náš prvý gól. Netešili sme sa však dlho, po 2 minútach trafil z priameho kopu Andruško a začínalo sa odznova. Šance sa striedali na oboch stranách, no všetko riešili obrany. Pred prestávkou sa stav ešte zmenil v náš prospech, po štandardke sa presadil Titurus a do šatní sme šli s jednogólovým náskokom.

Hneď po zmene strán však bolo vyrovnané, z priameho kopu sa presadil Lucza. Naši súpera zatlačili, no nedarilo sa nám streliť gól. Od 80. minúty sme hrali v početnej výhode, a tlak sme využili na gól Titurusa, ktorý nám však nepochopiteľne vzali rozhodcovia a preto sa zrodila remíza 2:2. V závere sme prišli po druhej žltej karte o Kollára.