12. kolo dospelí Družstevník Horné Semerovce - FKM Spartak Tlmače 1 : 2 (0:5)

Góly: 26. Gáspár - 15., 46. Spasič

Rozhodoval: Molnár, ŽK: Horňáček, Bukta, Horváth - Tóth, 20 divákov

Družstevník Horné Semerovce: Horňáček - Gáspár, Bukta, Veky (60. Tomaškin), Buzáš, Kovalčík, Schneider, Obert (82. Cseri), Gyurky, Podhora, Horváth

FKM Spartak Tlmače: Kotora – Dosedla, Tököly, Mlynárik, Tóth, Švec (87. Jašek), Lacko, Spasič (77. Kosorín), Štadler (46. Ištván), Skačan, Martinka

Spartak začal na pôde Semeroviec lepšie, už v úvode zápasu mal šancu Švec, z diaľky vyskúšal Skačan, ale ujala sa až štandardka Spasiča, pohyb našich hráčov zmiatol domáceho brankára a lopta smerujúca na bránu skončila v sieti - 0:1. Netešili sme sa dlho, po nedorozumení v obrane sme inkasovali - 1:1. Po góle sa pritvrdilo a obe mužstvá si v súbojoch nič nedarovali. Spartak sa snažil o kombinácie, ale finálna fáza nevychádzala. Druhý polčas sme začali výborne, Spasič krížnou strelou dostal Tlmače do vedenia - 1:2. Švec pridal strelu do tyčky a v 61ej minúte vyhral súboj z domácim brankárom, ktorý po faule dostal len žltú kartu. Našťastie to domáci nevyužili, Spartak vo vlastnej šestnástke obetavo bránil a keďže sa neujali ani naše protiútoky, odniesli sme si cenné 3 body.