12. kolo dospelí ŠK Dynamo Veľké Kozmálovce - FKM Spartak Tlmače 0 : 5 (0:5)

Góly: 51. Skačan, 57. Spasič, 62. Jašek, 75. Titurus, 89. Tóth

Rozhodoval: Urblík, ŽK: Varga, Šebo - Dosedla, Tóth, Martinka, 110 divákov

ŠK Dynamo Veľké Kozmálovce: Mikula – Uhnák, Varga, Martin Mlynárik, Šmirina, Kováčik, Šebo, Žigmond, Mláteček, Medovič, Šumeraj

FKM Spartak Tlmače: Miško – Dosedla,  Tököly (72. Kosorín), Tóth, Švec, Lacko, Spasič, Ištván, Štadler (46. Štadler), Skačan, Martinka (59. Titurus)

Na derby sa Spartak prichystal dobre a od začiatku diktoval tempo hry. Domáci sa snažili o rýchle protiútoky, hosťujúca obrana ich však do šancí nepúšťala. V 19ej minúte po zbytočnom faule Uhnáka na Ištvána mal Spartak výhodu penalty, Skačan však trafil do žrde. Útoky Spartaka však pokračovali ďalej, ale končili väčšinou nepresnými centrami alebo strelami spoza šestnástky. Domáci hrozili len po štandardkách.

Druhý polčas sme išli za gólom, strelou spoza 16ky napravil neúspešnú penaltu Skačan a otvoril skóre - 0:1. O 11 minút už bol rozdiel 3gólový, Spasič po výbornej prihrávke Jašeka obstrelil Mikulu a Jašek po chybe obrany zvýšil už na 0:3. Hostia sa bavili futbalom a pridali ešte 2 góly, najskôr sa po centri Jašeka hlavou presadil Titurus a po nakrátko rozohranom priamom kope uzavrel skóre Tóth.

DORAST U-19

8. kolo Tlmače - Veľké Ludince (odložené)

zápas sa nehral kvôli nespôsobilému terénu, dohrávka je naplánovaná na 5.11.2016 o 14:00 hod.

ŽIACI U-15

8. kolo Tlmače - Hronské Kľačany (odložené)

PRÍPRAVKA U-11

Tlmače

Jesenná časť sezóny 2016/17

priebežne 2. miesto (Prípravka sk. B - ObM ObFZ Levice)

PRÍPRAVKA U-9

Naši najmenší reprezentanti odohrali počas jesennej časti sezóny 2016/17 niekoľko priateľských, nesúťažných stretnutí. V niektorých sa im darilo viac v iných menej, no celkovo môžeme hodnotiť vystupovanie našich 9 a menej ročných futbalistov za veľmi kladné a pozitívne. Poďakovanie za vzornú prácu patrí novému trénerovi p. Jaroslavovi Éhnovi, ktorý sa do Spartaka Tlmače vrátil po dlhých rokoch, no tentokrát už ako tréner a nie hráč. Trénerovi prípravky U-9 prajeme veľa trpezlivosti a odhodlanosti vychovávať mladých futbalistov v našom meste. Veľa šťastia !