11. kolo dospelí FKM Spartak Tlmače - ŠK Mýtne Ludany 1 : 1 (0:0)

Góly: 54. Spasič - 62. Balázs

Rozhodoval: Štrúbelová, ŽK: Tóth, Skačan – Kajan, 50 divákov

FKM Spartak Tlmače: Kotora – Dosedla, Tököly, Tóth, Lacko, Jašek (60. Titurus), Spasič, Ištván, Štadler, Skačan, Martinka

ŠK Mýtne Ludany: Bliznák - Obadal, Jakubík, Balázs, Szombat, Pekarík, Loskot, Černák, Kajan, Malý (70. Černák), Rakovič (87. Kóša)

S Mýtnymi Ludanmi sme v minulej sezóne oba zápasy remizovali a nechceli sme v tom pokračovať. O rozruch sa na oboch stranách postarali 17ky, Skačan najskôr preveril pozornosť Bliznáka, potom Rakovič nebezpečne vystrelil na Kotoru. Domáci mali platonický tlak, ale boli príliš nervózny a nedarilo sa im. Paradoxne najväčšiu šancu mali hosťujúci Malý, našťastie osamotený pred Kotorom netrafil loptu.

Úvod do druhého polčasu nám vyšiel Spasič otvoril skóre a vyzeralo to, že Spartak sa rozbieha. Po zbytočnej strate lopty však už o 8 minút vystrelil nechytateľne Balázs a vyrovnal - 1:1. Spartak vrhol všetky sily do útoku, Spasič spálil obrovskú šancu, nastrelili sme brvno, tyčku, Titurus pálil vedľa, no vytúžený gól sme nedali a tak si Ludany odniesli bod.